Hea pakkumine
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3

Kiudaineid SC /LC/FC/ST/ APC/UPC Simplex Ühe Mode Fiber Patch Kaabel KS jumper fiber patch cord UUS fibra optica kohandada

€107.76

Saadavus :On laos

Märksõnad

Märksõnad: supermicro server, peakomplekti yealink, lüliti fibra tööstus, fibra optica komplekt, converter moxa, juhatuse stm8, mellanox connectx, netgear ruuteri, mikrotik routerboard, supermicro.

 
 

Me oleme tootjad ja toetavad erinevaid fiber patch cord kohandamine.Palun võtke minuga ühendust wise(@)firstfiber.cn-See, et sisaldab kiudaineid plaaster nöörid järgmistele spetsifikatsioonidele .Palun jätke teade või võtke ühendust wise(@)firstfiber.cnfor muud näitajad. 2.0 mm, pvc G657A

- 10tk ühe duplex mode, SC/APC LC/UPC, 30cm.

- 10tk ühe mode simplex, SC/APC LC/UPC, 30cm.

-10tk ühe duplex mode, SC/UPC LC/UPC, 30cm.

-10tk ühe mode simplex, SC/UPC LC/UPC, 30cm.

-10tk ühe duplex mode, SC/UPC - LC/UPC, 1m.


  • Kirje Pikkus: 5m
  • Ühilduva: D-Link
  • Compliants: RoSH, ISO9001
  • Suurus: customize
  • Kiudaineid Jope: 2.0 mm,
  • Sisendsumbuvus: Mitte rohkem kui 0,3 dB
  • Mudeli Number: 201908021602
  • Brändi Nimi: OLOEY
  • Lainepikkus: 1310/1550nm
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Sertifitseerimine: ROHS

Kirjutage arvutus!

1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind